32 276 33 33

Kościuszki 44/3, 40-048 Katowice, Poland

©2019 BY ORTODONCJA TARNAWSCY. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

Diagnostyka i  projekt  3D efektów leczenia

Ortodoncja się rozwija. Do niedawna jedyną możliwością pełnego leczenia ortodontycznego były systemy aparatów stałych, a terapia tzw. alignerami (seriami przezroczystych, cienkich nakładek) ograniczała się do korekty niewielkich zaburzeń położenia zębów.

Dzisiaj wskazania  do użytkowania kosmetycznych alignerów i tradycyjnych aparatów stałych pokrywa się w znamienitej większości przypadków, pozostawiając jednak obszary, w których czasem to aparat stały, a czasem terapia nakładkowa jest leczeniem z wyboru. 

Wielu lekarzy podkreśla zgodnie, że Invisalign to nie tylko "inny aparat", ale też system projektowania 3D, ułatwiający lekarzowi komunikację z pacjentem i uzgadnianie detali, które stanowią o satysfakcji i powodzenia w leczeniu.

Invisalign - start dla dzieci i nastolatków.

Program >>TEEN<<.

 leczenie dzieci i młodzieży to priorytet

Dzięki współpracy naukowo-szkoleniowej z przedstawicielstwem Align Technology w programie "TEEN", mamy przyjemność przedstawić preferencyjne warunki leczenia osób przed 18 rokiem życia. W razie konieczności przedłużenia leczenia koszty dodatkowe są niewielkie. Dzięki temu podział leczenia na fazy jest znacznie prostszy i opłacalny niż w przypadku leczenia aparatami konwencjonalnymi.

Kurs " in office"

Organizator " Align-tech"

2 lata temu mieliśmy zaszczyt gościć w naszym gabinecie lekarzy w ramach kursu teoretyczno-praktycznego, prowadzonego przez lekarza - eksperta, dr Alessandro Mario Greco. W tym roku kurs odbył się w jego gabinecie "BeSure Orthodontics", w wiecznym mieście: Rzymie.  

Vica 8-RGB JPG - small.jpg